OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV Niedziela Wielkiego Postu, 15 marca 2015 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

IV Niedziela Wielkiego Postu, 15 marca 2015 r.

 1. Dzisiejsza, IV niedziela Wielkiego Postu przypomina nam o tym, by tego czasu nie zmarnować. Zapraszamy na nabożeństwo do miłosierdzia Bożego każdego dnia w godzinie miłosierdzia o 15.00-ej, na Drogę Krzyżową w każdy piątek o 18.30 i na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o 17.00-ej.
 2. W trakcie Wielkiego Postu Drogę Krzyżową przygotowują poszczególne grupy naszej parafii. Dziękujemy za tak piękne rozważania przygotowane przez kandydatów do bierzmowania. Najbliższe nabożeństwo Drogi Krzyżowej poprowadzą 20.03 szafarze Najświętszego Sakramentu oraz Kościół Domowy, 27.03 Kółka Różańcowe i grupa dekorująca.
 3. Akcja Katolicka zaprasza na spotkanie w pon., 16.03 po wieczornej Mszy świętej.
 4. Na spotkanie ze Słowem Bożym zaprasza wspólnota Abba we wtorek o godz. 19.00.
 5. W najbliższą sobotę zapraszamy na spotkanie formacyjne ministrantów. Początek o godz. 10.00.
 6. W najbliższą niedzielę 22.03 zapraszamy na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii Świętej. Początek g. 16.00.
 7. Spotkanie pisankowe dla dzieci planujemy na sobotę 28 marca, o g. 11.00. Zapisy u p. Izy.
 8. Również w sobotę 28 marca młodzież przygotowująca się do bierzmowania spotyka się z ks. biskupem i we Mszy świętej składa swoje pisemne prośby o udzielenie sakramentu bierzmowania. Przynosimy je wcześniej do ks. Michała. Wyruszamy w sob. 28.03 o g. 10.00 do Kościoła Wszystkich Świętych na placu Grzybowskim.
 9. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w Niedzielę Palmową. Głosić je będzie ks. misjonarz pracujący na Ukrainie.
 10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, wielu łask Bożych oraz opieki Matki Bożej.
 11. Z całego serca dziękujemy tym, którzy zatroszczyli się o wystrój naszego Kościoła. Bóg zapłać za poświęcony czas i zaangażowanie, za dary serca oraz oddanie na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?