Ogłoszenia duszpasterskie – IV niedziela Wielkiego Postu, 19.03.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV niedziela Wielkiego Postu, 19.03.2023 r.

 

  1. Przypominamy, że w czasie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy Św. wieczornej oraz nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę o godzinie 17.15 O poprowadzenie Drogi Krzyżowej w najbliższy piątek prosimy scholę i ministrantów. W tym roku Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii odbędzie się 31.03, czyli tydzień przed Wielkim Piątkiem i przejdzie ulicami Piastowską, Krawczyka, Szarych Szeregów i Markerta. W Wielki Piątek droga krzyżowa odbędzie się w kościele.
  2. W poniedziałek 20.03 będziemy obchodzić uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP i patrona Kościoła powszechnego. Msze Św. w tym dniu według porządku dnia powszedniego.
  3. W sobotę 25.03 będziemy obchodzić uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Św. w tym dniu według porządku dnia powszedniego. Na Mszy o godz. 18.00 będzie możliwość rozpoczęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy do włączenia się w modlitwę za rodziny i dzieci nienarodzone.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  5. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  6. Zapraszamy dzieci na naukę gry w szachy. Spotkania odbywają się w soboty o 10.30
  7. W sobotę zapraszamy ministrantów na pielgrzymkę do grobu ks. Jerzego Popiełuszki.
  8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?