Ogłoszenia duszpasterskie – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 26.03.2017r.

Ogłoszenia duszpasterskie – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 26.03.2017r.

 1. Dzisiaj Mszą św. o godz. 16 rozpocznie się spotkanie rodziców i dzieci komunijnych.
 2. We wtorek po mszy wieczornej spotkanie grupy biblijnej Abba.
 3. Włączmy się w przeżywanie Wielkiego Postu poprzez udział w nabożeństwach: w piątek Drogi Krzyżowej po Mszy wieczornej, a w niedzielę w Gorzkich Żalach o godz. 17.00. Najbliższą Drogę Krzyżową poprowadzą ministranci i schola. Dlatego w piątek, 31 marca zapraszamy ministrantów i scholę na godz. 17.30 do salki na spotkanie.
 4. W sobotę o godz. 10 zbiórka ministrantów.
 5. Za tydzień w niedzielę:
  – o godz. 16.45 spotkanie wspólnoty ŻYWEGO RÓŻAŃCA,
  po Mszy wieczornej spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.
 6. Dzisiaj po każdej Mszy św. są zbierane ofiary do puszek na kwiaty i dekoracje Bożego Grobu na święta Wielkanocne.
 7. Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Imienia Jezus zapraszają do przedszkola przy Kaczorowskiej 3 w dzieci w wieku 2,5 roku; 3; 4; 5 lat. Są wolne miejsca na rok szkolny 2017/2018. Szczegółowe informacje są wywieszone w gablocie na plakacie i na ulotkach w kościele.
 8. 1 kwietnia, w sobotę na godz. II zapraszamy na warsztaty wielkanocne podczas których będzie można wykonać własnoręczną kartkę świąteczną oraz pisankę. Koszt warsztatów to 30 złotych. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na fundusz wyjazdowy do Panamy na ŚDM.
 9. Za 2 tygodnie Niedziela Palmowa. Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na fundusz wyjazdowy do Panamy. Po Mszy o godz. 12 odbędzie, się jak co roku konkurs palm wielkanocnych.
 10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” i w „Idziemy” informacje o pogrzebie naszego ks. Proboszcza.
 11. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która jest odmawiana każdego dnia o godz. 15.00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
 12. Serdeczne podziękowania dla dbających estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.
 13. Wszystkich solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Pamiętajmy w modlitwie o ludziach chorych i cierpiących.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?