Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła – 2 lutego 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła – 2 lutego 2020 rok

 1. Dzisiaj o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, oraz nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
 2. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które w ubiegłym tygodniu przyjęły nas z wizytą duszpasterską w swoim domu. Bóg zapłać za modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Od poniedziałku 03 lutego kontynuujemy wizytę duszpasterską. Program kolędy na najbliższy tydzień:
 • poniedziałek, 03 lutego – ul. Robini, Suchy Las;
 • wtorek, 04 lutego – ul. Melcera i Słupska;
 • środa, 05 lutego – ul. Prawnicza;
 • czwartek, 06 lutego – ul. Szomańskiego do nr 31
 • sobota, 07 lutego – ul. Szomańskiego od nr 32 do końca.

W piątek z racji pierwszego piątku miesiąca kolędy nie będzie. Kolędę od poniedziałku do czwartku rozpoczynamy od godz. 16.30, w sobotę od godz. 14.00

 1. W środę modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych. O godz. 18.00 Msza Św. za zmarłych poleconych w wypominkach.
 2. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej, które poprowadzi wspólnota Bem Aventurados. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Będziemy odwiedzać chorych od godz. 9.30. Spowiedź od godz. 17.00 Po Mszy Św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnoty Domowego Kościoła.
 4. W sobotę 08.02 będą spotkania dla ministrantów. O godz. 9.00 dla młodszych, a o 10.00 dla starszych.
 5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 6. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w wyniesieniu choinek i demontażu dekoracji świątecznej oraz dbającym o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne:

Artur Wojenka, kawaler i Joanna Agnieszka Żurawka. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.

 

Please follow and like us: