Ogłoszenia duszpasterskie – IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.01.2017r.

Ogłoszenia duszpasterskie – IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.01.2017r.

 1. W dniu dzisiejszym o godz. 16,00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci pragnące przystąpić do I Komunii Św. Również dzisiaj po Mszy Św. wieczornej spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy.
 2. W czwartek 02 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego w naszej polskiej tradycji Matki Bożej Gromnicznej. Z inicjatywy papieża Jana Pawła II jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.
 3. W tym tygodniu wspominamy : wtorek –św. Jana Bosko
  w piątek wspomnienie – św. Błażeja biskupa męczennika.
 4. Serdecznie dziękujemy wszystkim, których odwiedziliśmy z Wizytą Duszpasterską . Dziękujemy za miłe przyjęcie i złożone ofiary.
 5. Kontynuujemy Wizytę Duszpasterską .
 6. W tym tygodniu od godz. 16.30 z kapłańskim błogosławieństwem pragniemy odwiedzić mieszkańców następujących ulic: w poniedziałek Regulska w Ursusie 40-90 od godz.16.00 wtorek 31.01 –II Armii WP nr 1-39 . środa 01.02 – ul.II Armii WP nr40-65, piątek 03.02 –ul. II Armii WP do końca, w sobotę 04.02 – ul. Piskorska, Wysoczyńska, Prażmowska
 7. W następnej kolejności planujemy odwiedzić mieszkańców ulic: Kuźnicy Kołłątajowskiej i Osiedle Jerozolimskie. Mieszkańców osiedla Górna Droga , bloku Bodycha 120 jak i nowo wybudowanych domów prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia kapłana z kolędowym błogosławieństwem. Można to uczynić bezpośrednio u kapłana lub piszą na adres email: parafia @nspj.
 8. W przyszłą niedzielę o godz.17.00 spotkanie Różańca Żywego a następnie comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 9. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.
 10. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która jest odmawiana codziennie o godz.15,00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego
 11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
 12. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.
 13. Zapraszamy do polubienia strony parafii na facebook – Parafia NSPJ Warszawa- Ursus.
Please follow and like us: