Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła, 30.01.2022 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Zwykła, 30.01.2022 rok

  1. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które w ubiegłym tygodniu przyjęły nas z wizytą duszpasterską w swoim domu. Bóg zapłać za modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. W tym tygodniu kończymy już wizyty duszpasterskie.
  2. W środę 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego i Dzień Życia Konsekrowanego. Przynosimy ze sobą świece, które zostaną uroczyście pobłogosławione. Msze Św. odprawiane będą jak w dzień powszedni. Przed Mszą Św. wieczorną modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych.
  3. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej, które poprowadzi wspólnota Bem Aventurados. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Będziemy odwiedzać chorych od godz. 9.30. Spowiedź od godz. 17.00
  5. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 11.00 Msza Św. połączona z nabożeństwem fatimskim. Będzie rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
  6. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, oraz nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
  7. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie dla wszystkich ministrantów.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w wyniesieniu choinek i demontażu dekoracji świątecznej. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: