Ogłoszenia duszpasterskie – IX Niedziela Zwykła – 29.05.2016r.

Ogłoszenia duszpasterskie – IX Niedziela Zwykła – 29.05.2016r.

 1. Dzisiaj o godz. 17.00 spotkanie Żywego Różańca.
 2. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu, zakończone procesją i błogosławieństwem eucharystycznym. Dzisiaj po Mszy Św. wieczornej spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
 3. We wtorek o godz. 19.00 na spotkanie ze Słowem Bożym zaprasza wspólnota ABBA.
 4. W środę o godz. 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych zmarłych a o godz.18.00 Msza Św. w ich intencji.
 5. W czwartek 02 czerwca zakończenie Oktawy Bożego Ciała oraz błogosławieństwo wianków.
 6. W piątek 03 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Odpust naszej parafii. Zapraszamy wszystkich na Uroczystą Mszę Św. o godz. 18.00 zakończoną procesją. Mszę Św. ofiarujemy w intencji Błogosławieństwa i pomyślności dla naszej Wspólnoty Parafialnej. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne złożenie Aktu Wynagradzającego Sercu Jezusowemu. Ze względu na tę Uroczystość nie obowiązuje post. Po części duchowej zapraszamy na wspólne budowanie wspólnoty przy ognisku, będą kiełbaski i coś do picia. Chętnych do ubogacenia ogniska przez śpiew, grę na instrumentach lub dobry humor zapraszamy!
 7. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy IX Dzień Dziękczynienia . W całej Polsce zbierane będą ofiary na budowę Centrum Opaczności Bożej.
 8. Od 1 czerwca rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe, które odprawiane będą w niedzielę i święta o godz. 17.30 a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
 9. Codziennie o godz. 15.00 odprawiana jest przed obrazem Jezusa Miłosiernego koronka do Miłosierdzia Bożego – serdecznie zapraszamy  do włączenie się w tę modlitwę.
 10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
 11. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?