Ogłoszenia duszpasterskie – IX niedziela zwykła – 3 czerwca 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – IX niedziela zwykła – 3 czerwca 2018 rok

 1. Serdecznie dziękujemy wszystkim za świadectwo wiary w czasie Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy przygotowującym ołtarze, wszystkim którzy ozdobili domy, oraz tym którzy włączyli się w modlitwę i procesję.
 2. Dzisiaj Święto Dziękczynienia w Wilanowie i parafiach naszej Archidiecezji. Centralna Msza Święta, z udziałem biskupów, zostanie odprawiona w Świątyni Opatrzności Bożej o godz. 12.00. Wcześniej, od 8.00 do 12.00, z Placu Piłsudskiego do Wilanowa przejdzie procesja z relikwiami świętych. W tym roku relikwie św. siostry Faustyny zostaną wprowadzone do Świątyni Opatrzności Bożej. Na te uroczystości wszystkich serdecznie zaprasza Ks. Kardynał. Dzisiaj po każdej Mszy Św. zbieramy ofiary do puszek na budowę Sanktuarium Opatrzności Bożej w Wilanowie.
 3. Dzisiaj o godz. 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe połączone z comiesięczną adoracją Najświętszego Sakramentu.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które będą odprawiane w niedziele o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św. Od środy 30.05 trwa nowenna przed Uroczystością Najświętszego Serca Pana Jezusa, 8 czerwca, czyli przed odpustem parafialnym. Podczas oktawy Uroczystości Bożego Ciała po nabożeństwie czerwcowym będzie procesja Eucharystyczna wokół kościoła.
 5. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 6. W czwartek 7 czerwca zakończenie oktawy Bożego Ciała. Przynosimy do pobłogosławienia wianki.
 7. W piątek 8 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – odpust naszej Parafii. Zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę Św. o godz. 18.00 zakończoną procesją. Mszę Św. będziemy ofiarowywali w intencji naszej wspólnoty parafialnej. Homilię wygłosi redemptorysta ojciec Andrzej Kukla. Po Mszy Św. zapraszamy na tradycyjne ognisko. Będą kiełbaski i napoje. Prosimy o przyniesienie domowego ciasta.
 8. W sobotę zebranie ministrantów młodszych o 9.30, starszych o 10.00
 9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne:

 1. Piotr Ziemiańczyk kawaler z parafii tutejszej i Marta Kurowicka panna z parafii Niep. Pocz. NMP w Ceranowie. Zapowiedź druga.
 2. Wiktor Ignacy Szczepański kawaler z parafii św. Józefa w Warszawie i Natalia Anna Mućka panna z parafii tut. Zapowiedź druga.
Please follow and like us: