Ogłoszenia duszpasterskie – Jedenasta niedziela zwykła – 18 czerwca 2017 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Jedenasta niedziela zwykła – 18 czerwca 2017 rok

  1. Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i procesja Eucharystyczna wokół kościoła.
  2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa odprawiane w dni powszednie po Mszy wieczornej połączone także z procesją wokół kościoła.
  3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała i po procesji poświęcenie wianków.
  4. W piątek, 23 czerwca przeżywać będziemy doroczną Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa czyli odpust w naszej parafii. W tym roku na Mszy odpustowej o godz. 18.00 zostanie wprowadzony w swój urząd nowy proboszcz parafii. Zapraszam wszystkie grupy działające w naszej parafii, ministrantów, szafarzy oraz dziewczynki sypiące kwiatki, bo po Mszy odbędzie się procesja Eucharystyczna wokół świątyni. Po procesji zapraszam na tradycyjne ognisko połączone z pieczeniem kiełbaski. W tym dniu można spożywać pokarmy mięsne.
  5. W sobotę, 24 czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  6. Za tydzień w niedzielę w kościele św. Józefa o godz. 12.30 Msza św. z okazji 41 rocznicy Zrywu Czerwca 1976 roku.
  7. Zachęcam do czytania prasę katolicką. W „Małym Gościu Niedzielnym” dla dzieci najnowsza płyta Arki Noego.
  8. Zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która jest odmawiana każdego dnia o godz. 15.00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
  9. Serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Pamiętajmy w modlitwie o ludziach chorych i cierpiących szczególnie o dzieciach i młodzieży, którzy w piątek rozpoczynają wakacje.
Please follow and like us: