Ogłoszenia duszpasterskie – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 08.01.2017r.

Ogłoszenia duszpasterskie – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 08.01.2017r.

 1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres liturgiczny Bożego Narodzenia , ale wystrój kościoła pozostaje tradycyjnie do dnia 2 lutego.
 2. W przyszłą sobotę 14 stycznia zapraszamy ministrantów na spotkanie o godz. 10,00.
 3. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Św.
 4. Serdecznie dziękujemy wszystkim, których odwiedziliśmy z Wizytą Duszpasterską . Dziękujemy za miłe przyjęcie i złożone ofiary.
 5. Kontynuujemy Wizytę Duszpasterską. W tym tygodniu od godz. 16.30 z kapłańskim błogosławieństwem pragniemy odwiedzić mieszkańców następujących ulic: w poniedziałek 9.01- ul. Piastowska, wtorek 01 – ul. Noworegulska, środa 11.01 – ul. Regulska w Regułach, czwartek 12.01 – ul. Kampanii Kordian, piątek 13.01 –ul. Dworcowa Witosa i Poprzeczna, w sobotę 14.01 – ul. Kajetańska.
 6. W następnej kolejności planujemy odwiedzić mieszkańców ulic: Włoczewskich, Krawczyka, Jesionowej, Rumiankowej, Herbacianej i Prawniczej. Mieszkańców osiedla Górna Droga, bloku Bodycha 120 jak i nowo wybudowanych domów prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia kapłana z kolędowym błogosławieństwem. Można to uczynić bezpośrednio u kapłana lub piszą na adres email: parafia @nspj.pl
 7. Kurs dla narzeczonych : Radość i Nadzieja rozpoczyna się 4 marca zapisy na adres email: narzeczeni.piastowska@gmail.com.
 8. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która jest Odmawiana codziennie o godz.15,00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
 9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
 10. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.
 11. Zapraszamy do polubienia strony parafii na facebook – Parafia NSPJ Warszawa- Ursus.
Please follow and like us: