Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego, 09.01.2022 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Chrztu Pańskiego, 09.01.2022 rok

  1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od poniedziałku rozpoczynamy w liturgii okres zwykły.
  2. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które w ubiegłym tygodniu przyjęły nas z wizytą duszpasterską w swoim domu. Bóg zapłać za modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Przypominamy, że w związku z trwającą epidemią odwiedzamy parafian wyłącznie na indywidualną prośbę. Prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia księdza, najlepiej na kartce, podając swój adres, telefon i uwagi dotyczące terminu kolędy.
  3. W przyszłym roku chcemy wraz z biurem pielgrzymkowym Gospatour zorganizować pielgrzymkę autokarową do Medjugorie od 5 do 13 maja. Przejazd w dwie strony autokarem. Noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w Medjugorie. Koszt Pielgrzymki 550 zł + 180 Euro. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
  4. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie dla wszystkich ministrantów.
  5. Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczona są na cele inwestycyjne.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  7. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  8. W ostatnim czasie pożegnaliśmy naszą parafiankę †Mariannę Mogielską. Polećmy ją i wszystkich bliskich nam zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?