Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2016r.

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2016r.

  1. W dniu dzisiejszym o godz. 10.00 wystawione będą Jasełka na które serdecznie zapraszamy.
  2. Spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 11.00.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za wasze ofiary.
  4. Serdecznie dziękujemy wszystkim , których odwiedziliśmy z Wizytą Duszpasterską. Dziękujemy za miłe przyjęcie i złożone ofiary. .W tym tygodniu planujemy odwiedzić z kapłańskim błogosławieństwem mieszkańców następujących ulic: poniedziałek: ul. Piastowska , wtorek Noworegulska, środa ul. Regulska w Regułach, czwartek: ul. Kompanii Kordian piątek : Dworcowa, Witosa i Poprzeczna , sobota od godz.15.00 : ul. Kajetańska.

W następnej kolejności planujemy odwiedzić mieszkańców ulic: Włoczewskich, Krawczyka, Jesionowej, Rumiankowej, Herbacianej i Prawniczej. Mieszkańców osiedla Górna Droga jak i nowo wybudowanych domów prosimy o zgłoszenie chęci przyjęcia kapłana z kolędowym błogosławieństwem , można to uczynić bezpośrednio lub pisząc na adres email : parafia@nspj.pl.

5.We wtorek spotkanie ABBA.

6.Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa , opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych . Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.

  1. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?