Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego, 8.1.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Chrztu Pańskiego, 8.1.2023r.

  1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od poniedziałku rozpoczynamy w liturgii okres zwykły.
  2. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które w ubiegłym tygodniu przyjęły nas z wizytą duszpasterską w swoim domu. Bóg zapłać za modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. W tym roku świąteczną wizytę duszpasterską (kolędę) składamy wyłącznie na indywidualną prośbę. Prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia księdza, podając swój adres, telefon i uwagi dotyczące terminu kolędy.
  3. W tym tygodniu nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
  4. Zapraszamy młodzież licealną i studentów na czterodniowy wyjazd zimowy w Góry Świętokrzyskie do miejscowości Święta Katarzyna, w terminie od 15 do 18 lutego. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Karola. Ks. Karol zaprasza młodzież na wspólne wyjście na sztukę teatralną graną w sobotę 14 stycznia o 16:00 przez kleryków WMSD na Krakowskim Przedmieściu. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie do ks. Karola.
  5. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?