Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 08 kwietnia 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 08 kwietnia 2018 rok

  1. Dzisiaj jest niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 i 17.00 zapraszamy na nabożeństwa adoracyjne i koronkę do miłosierdzia Bożego. Jest to wyjątkowy czas, w którym możemy wyprosić wiele łask dla siebie i naszych bliskich. Przypominamy, że w naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest koronka do miłosierdzia Bożego. Pan Jezus powiedział do św. Faustyny: Dusze, które odmawiać będą tę koronkę, miłosierdzie Moje ogarnie ich w życiu, a szczególnie w śmierci godzinie.
  2. Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie rodziny z dziećmi do uczestnictwa w XIII Marszu Świętości Życia. Przejdzie on ulicami Warszawy w niedzielę, 15 kwietnia pod hasłem Jestem za życiem, by przypomnieć o potrzebie troski o życie człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Poprzedzi go Msza Św. w Archikatedrze Warszawskiej o godz. 11.00, po której zostanie udzielone indywidualne błogosławieństwo rodzin z dziećmi i kobiet w stanie błogosławionym. Przy Kolumnie Zygmunta od godz. 12.00 rozpocznie się akcja Pielucha dla Malucha, podczas której zbierane będą pampersy, mleko i środki higieny dla niemowląt z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach, prowadzonego przez Archidiecezję Warszawską.
  3. W poniedziałek 9 kwietnia, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego na Mszy Świętej o godz. 18.00 będzie możliwość włączenia się w Duchową Adopcję dziecka poczętego. Duchowa Adopcja polega na codziennym odmawianiu jednego dziesiątka różańca oraz krótkiej modlitwy w intencji dziecka i jego rodziców. Adopcja trwa 9 miesięcy. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy jutro na godz.18.00.
  4. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  5. Ofiary składane dzisiaj na tacę będą przeznaczone na inwestycje parafialne. W ostatnim tygodniu rozpoczęliśmy malowanie naszego kościoła.
  6. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
Please follow and like us: