Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 19 kwietnia 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 19 kwietnia 2020 rok

  1. Dzisiaj jest niedziela Miłosierdzia Bożego. Jest to wyjątkowy czas, w którym możemy wyprosić wiele łask dla siebie i naszych bliskich. Przypominamy, że w naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest koronka do miłosierdzia Bożego. Msze Św. odprawiane są według porządku niedzielnego. O godzinie 10.00 i 12.00 Msze Św. będą transmitowane na stronie internetowej (facebook) naszej parafii. We Mszy Św. niedzielnej można uczestniczyć również w sobotę o godz. 18.00
  2. Od poniedziałku obowiązują nowe zasady uczestnictwa w Mszach Św. Zniesione zostaje ograniczenie liczby wiernych do 5 osób. W naszym kościele wewnątrz będzie mogło uczestniczyć jednorazowo 21 osób, nie licząc posługujących. Można będzie również słuchać Mszy Św. pozostając na zewnątrz kościoła.
  3. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiary na utrzymanie parafii dokonując przelewu bezpośrednio na nasze konto bankowe.
  4. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: