Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 28 kwietnia 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 28 kwietnia 2019 rok

 1. Dzisiaj jest niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwa adoracyjne i koronkę do miłosierdzia Bożego. Jest to wyjątkowy czas, w którym możemy wyprosić wiele łask dla siebie i naszych bliskich. Przypominamy, że w naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest koronka do miłosierdzia Bożego.
 2. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
 3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 4. W środę 1 maja wspominamy św. Józefa, rzemieślnika. Od tego dnia rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci NMP, które będą odprawiane w niedziele i święta o godz. 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św. Przed Mszą Św. modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych.
 5. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 6. W piątek 3 maja uroczystość NMP Królowej Polski, rocznica uchwalenia konstytucji 3 maja 1791 r., święto narodowe. Msze Św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Jest to jednocześnie pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 17.00 Nabożeństwo majowe o 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnoty Domowego Kościoła po Mszy Św. Nie będziemy w tym dniu odwiedzać chorych.
 7. W sobotę jest pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 11.00 Będzie Msza św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca. W tym dniu od godz. 9.30 odwiedzamy chorych.
 8. W sobotę 04.05 nie będzie spotkań dla ministrantów.
 9. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a po nim nabożeństwo majowe.
 10. Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie organizuje weekendowe rekolekcje dla rozeznających powołanie, które odbędą się w dniach 17 – 19 maja br. To dobry czas, by w ciszy i spokoju rozeznać wolę Bożą na swoje życie. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie warszawskiego Seminarium www.wmsd.waw.pl.
 11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne:

 1. Marcin Kaczmarski kawaler z parafii tutejszej i Karolina Knedler panna z parafii MB Fatimskiej w Warszawie. Zapowiedź pierwsza.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?