Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Św. Rodziny, 31.12.2023r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Św. Rodziny, 31.12.2023r.

   1. Dzisiaj z racji ostatniego dnia roku podczas Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00 będziemy dziękować Bogu za wszystkie łaski, które otrzymaliśmy w kończącym się roku. Po Mszy Św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynne. Można w tym dniu uzyskać odpust zupełny za publiczny śpiew hymnu Ciebie Boga wysławiamy.
   2. W poniedziałek 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi oraz Światowy Dzień Pokoju. Msze Św. jak w każdą niedzielę.
   3. W środę o 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych, o 18.00 Msza Św. w ich intencji.
   4. W czwartek 4 stycznia przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej, która ma charakter wynagradzający Chrystusowi za nasze grzechy. Modlitwę prowadzi wspólnota Bem Aventurados.
   5. W piątek 5 stycznia wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00
   6. W sobotę 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze Św. odprawiamy według porządku niedzielnego. Będziemy błogosławić kadzidło i kredę, którą oznaczymy drzwi naszych domów. Taca zebrana w tym dniu przeznaczona będzie na misje.
   7. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, oraz nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
   8. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które w ubiegłym tygodniu przyjęły nas z wizytą duszpasterską w swoim domu. Bóg zapłać za modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Kolędę wznowimy 8 stycznia. Tego dnia planujemy odwiedzić domy przy ulicy II Armii W.P. Szczegółowy program kolędy podamy za tydzień.
   9. Zapraszamy młodzież na zimowy wyjazd parafialny w Góry Świętokrzyskie od 22 do 26 stycznia. Szczegóły i zapisy u ks. Karola.
   10. Od poniedziałku 08 stycznia wznowimy wizytę duszpasterską. Program kolędy na ten tydzień:
    – poniedziałek, 08 stycznia – ul. II Armii Wojska Polskiego;
    – wtorek, 09 stycznia – ul. Kaczorowska, Kajetańska, Kaplera;
    – środa, 10 stycznia – ul. Kosewskiego;
    – czwartek, 11 stycznia – ul. Grocholicka;
    – piątek, 12 stycznia – ul. Słupska, Suchy Las;
    – sobota, 13 stycznia – ul. Witosa.
   11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?