Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Świętej Rodziny – 29 grudnia 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Świętej Rodziny – 29 grudnia 2019 rok

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Z okazji rozpoczynającego się w środę Nowego Roku wszystkim Parafianom i Gościom składamy serdeczne życzenia pomyślności i Bożego błogosławieństwa. Niech Święta Rodzina weźmie nas pod swoją opiekę w nadchodzącym roku. Niech błogosławi wszystkim rodzinom, aby były ogniskami pokoju i miłości.
  2. We wtorek 31 grudnia z racji ostatniego dnia roku podczas Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00 będziemy dziękować Bogu za wszystkie łaski, które otrzymaliśmy w kończącym się roku. Po Mszy Św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynne. Można w tym dniu uzyskać odpust zupełny za publiczny śpiew hymnu Ciebie Boga wysławiamy.
  3. W środę 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi oraz Światowy Dzień Pokoju. Msze Św. jak w każdą niedzielę. Ponieważ jest to pierwsza środa miesiąca modlitwa wypominkowa za naszych zmarłych o godz. 17.30, a o godz. 18.00 Msza Św. w ich intencji.
  4. W czwartek 2 stycznia przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej, która ma charakter wynagradzający Chrystusowi za nasze grzechy. Modlitwę prowadzi wspólnota Bem Aventurados.
  5. W piątek 3 stycznia wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00 Wspólnoty Domowego Kościoła zapraszają na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. wieczornej.
  6. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. Fatimskie nabożeństwo wynagradzające o godz. 11.00 Będzie Msza Św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
  7. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, oraz nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
  8. W sobotę 04.01 nie będzie spotkań dla ministrantów.
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Dziękujemy szczególnie wszystkim, którzy włączyli się do pomocy w przygotowaniu świątecznego wystroju kościoła. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?