Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 27 grudnia 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 27 grudnia 2020 rok

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Z okazji rozpoczynającego się w piątek Nowego Roku wszystkim Parafianom i Gościom składamy serdeczne życzenia pomyślności i Bożego błogosławieństwa. Niech Święta Rodzina weźmie nas pod swoją opiekę w nadchodzącym roku. Niech błogosławi wszystkim rodzinom, aby były ogniskami pokoju i miłości.
  2. We czwartek 31 grudnia z racji ostatniego dnia roku podczas Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00 będziemy dziękować Bogu za wszystkie łaski, które otrzymaliśmy w kończącym się roku. Można w tym dniu uzyskać odpust zupełny za publiczny śpiew hymnu Ciebie Boga wysławiamy. Z powodu ograniczeń w przemieszczaniu się nie będzie nocnego czuwania Godziny świętej. W czwartek od 9.30 będziemy odwiedzać chorych.
  3. W piątek 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi oraz Światowy Dzień Pokoju. Msze Św. jak w każdą niedzielę.
  4. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, oraz nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
  5. We wtorek będzie spotkania grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  6. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. Fatimskie nabożeństwo wynagradzające o godz. 11.00 Będzie Msza Św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
  7. W sobotę 02.01 o godz. 10.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów.
  8. W związku z trwającą epidemią w tym roku nie będzie kolędy w tradycyjnej formie. Chcielibyśmy ograniczyć odwiedziny wyłącznie na indywidualną prośbę. Prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia księdza, najlepiej na kartce, podając swój adres i uwagi dotyczące terminu kolędy.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

 

 

Please follow and like us: