OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II Niedziela Zwykła, 18 styczeń 2015 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

II Niedziela Zwykła, 18 styczeń 2015 r.

 

  1. Rozpoczynają się ferie zimowe. Wszystkim wyjeżdżającym życzymy miłego wypoczynku, wspaniałych wrażeń oraz bezpiecznego powrotu. Pozostałym wytrwałości i satysfakcji z podejmowanych zadań.
  2. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00. Następne spotkania po feriach 1 i 15 lutego, w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca.
  3. Dzisiaj obchodzimy 101 Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy musieli opuścić swoje domy.
  4. Również dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Prośmy w modlitwie o widzialną jedność Kościoła Chrystusowego.
  5. Serdecznie dziękujemy Rodzinom, które w ubiegłym tygodniu przyjęły wizytę duszpasterską i kapłańskie błogosławieństwo w swoim domu. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.
  6. Tradycyjnie na okres ferii zawieszamy naszą Wizytę Duszpasterską.
  7. W następnej kolejności, po feriach, planujemy odwiedzić mieszkańców ulic: Włoczewskich, Krawczyka, Jesionowej, Rumiankowej, Herbacianej i Prawniczej. Mieszkańców osiedla Górna Droga jak i nowo wybudowanych domów prosimy o zgłoszenie chęci przyjęcia kapłana z kolędowym błogosławieństwem. Można to uczynić bezpośrednio u kapłana lub pisząc na adres email: parafia@nspj.pl
  8. Narzeczonych pragnących rozpocząć przygotowania do małżeństwa przez przystąpienie do kursu przedmałżeńskiego prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, wielu łask Bożych oraz opieki Matki Bożej.
  10. Serdeczne podziękowanie składamy również tym, którzy zatroszczyli się o wystrój naszego Kościoła. Bóg zapłać za dary serca, czas poświęcony i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?