Ogłoszenia duszpasterskie – Trzydziesta trzecia niedziela zwykła – 19 listopada 2017 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Trzydziesta trzecia niedziela zwykła – 19 listopada 2017 rok

 1. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. będzie pierwsze spotkanie z przygotowującymi się do sakramentu bierzmowania w roku przyszłym.
 2. Ksiądz Paweł zaprasza młodzież ze szkół średnich, która przyjęła już sakrament bierzmowania na spotkanie grupy młodzieżowej. Pierwsze spotkanie odbędzie się w niedzielę 26 listopada po Mszy św. o godz. 18.00 w salce parafialnej.
 3. W przyszłą niedzielę 26 listopada o godz. 16.00 Msza św. i spotkania rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.
 4. W sobotę 25.11 będą spotkania dla ministrantów. O godz. 9.00 dla ministrantów młodszych, a o 10.00 dla starszych.
 5. W przyszła niedzielę wypada ostatnia niedziela roku liturgicznego Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Odnowimy złożony w zeszłym roku Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
 6. Rekolekcje parafialne odbędą się od pierwszej niedzieli adwentu 3 grudnia do wtorku 5 grudnia.
 7. Zapraszamy na spotkania grupy biblijnej Abba, które odbywają się we wtorki po wieczornej Mszy św.
 8. Taca zebrana w ostatnią niedzielę przeznaczona była na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel.
 9. W zeszłym tygodniu zbieraliśmy ofiary do puszek z okazji IX Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Zebrano 1610 zł.
 10. Wspólnota Bem aventurados serdecznie zaprasza na kiermasz bożonarodzeniowy w niedzielę 17 grudnia w godzinach 9.00 – 14.00 Tak jak w ubiegłym roku, będzie można nabyć ozdoby świąteczne i wszelkiego rodzaju rękodzieło, świetnie nadające się na niebanalne prezenty. Zapraszamy do współpracy w kiermaszu osoby uzdolnione plastycznie i rękodzielniczo, aby podzieliły się swoim talentem z innymi. W tej sprawie prosimy o kontakt z ks. Pawłem. Dochód z kiermaszu zasili fundusz pielgrzymkowy na Światowe Dni Młodzieży w Panamie.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która znajduje się przy bocznym wyjściu.
 12. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
 13. Dzisiaj o godz. 15.00 koncert w Ośrodku Kultury, przy ul. Traktorzystów 14 z udziałem Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Wstęp wolny.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?