Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 20.11.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 20.11.2022r.

  1. Dzisiaj wypada ostatnia niedziela roku liturgicznego Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się okres Adwentu. Zapraszamy na nasze rekolekcje parafialne, które poprowadzi o. Łukasz Baran, redemptorysta. Nauki rekolekcyjne będą w przyszłą niedzielę 27.11 podczas wszystkich Mszy Św., W poniedziałek i wtorek Msze Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 10.00, 18.00 O godz. 19.30 nauka rekolekcyjna bez Mszy Św.
  2. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św.
  3. W ostatnią niedzielę zbieraliśmy ofiary do puszek obchodząc XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zebrano 1410 zł. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel. W przyszłym tygodniu ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.
  4. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  5. Zapraszamy młodzież licealną po bierzmowaniu oraz studentów, którzy chcieliby pogłębić relację z Panem Bogiem na spotkanie w piątek 25.11 na godz. 19:30
  6. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie dla ministrantów.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?