Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 24 listopada 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 24 listopada 2019 rok

  1. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 i 17.00 w Ośrodku Kultury Arsus wyświetlany będzie film dokumentalny Tajemnica Ojca Pio. Cena biletu 15 i 20 zł.
  3. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, oraz nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
  4. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczną się nasze rekolekcje parafialne, które poprowadzi o. Henryk Kowalski, redemptorysta. Nauki rekolekcyjne będą w niedziele podczas wszystkich Mszy Św., oraz w poniedziałek i wtorek. Po rekolekcjach rozpoczniemy wizytę duszpasterską (kolędę). Przed Świętami Bożego Narodzenia pragniemy odwiedzić mieszkańców osiedla przy ul. Górna Droga. Od środy 4 grudnia do soboty 7 grudnia odwiedzimy mieszkańców ul. Górna Droga 2, 4 i 8.
  6. W sobotę będą spotkania dla ministrantów. O godzinie 9.00 dla młodszych, a o 10.00 dla starszych.
  7. W ostatnią niedzielę zbieraliśmy ofiary do puszek na pomoc dla głodujących w Sudanie. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel. W przyszłym tygodniu ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?