Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Narodzenia Pańskiego, 25.12.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Narodzenia Pańskiego, 25.12.2022r.

  1. Przeżywamy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Dzisiaj i jutro Msze Św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę.
  2. W sobotę 31 grudnia z racji ostatniego dnia roku podczas Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00 będziemy dziękować Bogu za wszystkie łaski, które otrzymaliśmy w kończącym się roku. Po Mszy Św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynne. Można w tym dniu uzyskać odpust zupełny za publiczny śpiew hymnu Ciebie Boga wysławiamy.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. O godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, oraz nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
  4. W tym tygodniu nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
  5. W tym roku świąteczną wizytę duszpasterską (kolędę) będziemy odbywać jak w poprzednich latach wyłącznie na indywidualną prośbę. Prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia księdza, najlepiej na kartce, podając swój adres, telefon i uwagi dotyczące terminu kolędy, którą rozpoczniemy od 2 stycznia.
  6. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Dzisiaj o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza Św. za wszystkich dbających o czystość i wystrój naszej świątyni oraz za dobroczyńców.
  7. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim parafianom i gościom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa. Niech świętowanie Tajemnicy Wcielenia zaowocuje Bożym pokojem i radością.

 

 

Please follow and like us: