Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – 24 czerwca 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – 24 czerwca 2018 rok

  1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które są odprawiane w niedziele o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
  2. Rozpoczyna się czas wakacji i urlopów. Wszystkim wyjeżdżającym i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego.
  3. W okresie wakacji – od 1 lipca do 31 sierpnia – Msze Św. w dni powszednie odprawiane będą tylko o godz. 18.00. Msze Św. w niedziele i uroczystości bez zmian.
  4. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  5. W piątek 29 czerwca wypada Uroczystość św. Piotra i Pawła. W tym dniu można spożywać pokarmy mięsne. O godz. 18.00 będziemy modlić się za naszego Ks. Wikariusza Pawła o wszelkie potrzebne łaski w jego posłudze kapłańskiej.
  6. W niedzielę 1 lipca spotkanie Żywego Różańca o godz. 17.15 i nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  7. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w IV niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
  8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Dziękujemy szczególnie rodzicom młodzieży przystępującej do bierzmowania za przygotowanie kościoła do tej uroczystości. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne

 

  1. Dawid Sylwester Kwarciany kawaler z parafii Św. Rodziny w Warszawie i Lena Anna Remisz panna z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.

 

  1. Leszek Marek Kulej kawaler z parafii tutejszej i Katarzyna Pietrzak panna z parafii św. Michała Archanioła z Białej Podlaskiej. Zapowiedź druga.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?