Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 13 maja 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 13 maja 2018 rok

 1. Przypominamy, że nabożeństwa majowe ku czci NMP, odprawiamy w niedziele o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św. Zapraszamy do modlitwy.
 2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy na próby, które odbędą się w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 18.45, po wieczornej Mszy Św. i nabożeństwie majowym. Dzieci, które będą obchodzić rocznicę I Komunii Św. zapraszamy na próbę w środę o tej samej porze. Za tydzień w naszej Parafii I Komunia św. o godzinie 10.00, a o godz. 16.00 Msza Św. dla dzieci w rocznicę I Komunii Św. Polecamy dzieci i ich rodziców modlitwie.
 3. W związku z I Komunią Św. zwracamy się do osób, które zwykle przychodzą w niedziele na Mszę Św. o godz. 10.00, aby 20.05 wybrały inną godzinę Mszy Św. udostępniając kościół dzieciom pierwszokomunijnym, ich rodzinom i gościom.
 4. Spowiedź dla dzieci przystępujących do I Komunii Św. w sobotę o godz. 9.30, a dla dzieci rocznicowych o 10.30
 5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy na adorację uwielbienia i dziękczynienia po wieczornej Mszy Św. o godz. 18. Adorację poprowadzą wspólnoty Domowego Kościoła.
 6. W środę 16 maja przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski i Metropolii Warszawskiej. Główne uroczystości odbędą się w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej 61. Msza Św. z udziałem Nuncjusza Apostolskiego w Polsce będzie odprawiona o godz. 18.00
 7. Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego zaprasza na Noc Otwartą Domu Arcybiskupów Warszawskich przy ulicy Miodowej 17/19. Wydarzenie organizowane podczas Nocy Muzeów rozpocznie się 19 maja br. o godz. 18.00, a zakończy o godz. 24.00. W programie – zwiedzanie pod opieką przewodnika Domu Arcybiskupów Warszawskich i ogrodu, a ponadto niespodzianka muzyczna. Wstęp wolny.
 8. Ofiary zebrane dzisiaj na tacę będą przeznaczone na inwestycje parafialne.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne:

 1. Mariusz Jarosław Banaś kawaler z par. tut. i Melinda Munteanu panna z par. Wniebowzięcia NMP w Opatowie. Zapowiedź druga.
Please follow and like us: