Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 2 czerwca 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 2 czerwca 2019 rok

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy w dni powszednie po wieczornej Mszy Św., a w niedziele o 17.30
  2. Dzisiaj o godz. 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe połączone z comiesięczną adoracją Najświętszego Sakramentu.
  3. Dzisiaj przypada 40. rocznica rozpoczęcia pierwszej pielgrzymki św. Jana Pawła II do Ojczyzny i XII Święto Dziękczynienia pod hasłem: Dziękujemy za wielkich pasterzy – Jana Pawła II i Prymasa Stefana Wyszyńskiego. W Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie, o godz. 12.00, zostanie odprawiona uroczysta Msza Św. dziękczynna z udziałem Episkopatu Polski. Wieczorem, o godz. 20.30 na placu Piłsudskiego odbędzie się koncert z okazji 40. rocznicy Pierwszej Pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Polski. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.
  4. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  5. W środę przed Mszą Św. wieczorną modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych, a o 18.00 Msza Św. w ich intencji.
  6. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  7. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00 Po Mszy Św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnoty Domowego Kościoła.
  8. W sobotę 08.06 będzie spotkanie dla ministrantów młodszych i starszych o godz. 10.00
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne:

  1. Mikołaj Henryk Płóciennik, kawaler z parafii św. Dominika w Warszawie, Żaneta Pawlak, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.

 

Please follow and like us: