Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 21.05.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 21.05.2023 r.

  1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy I Komunię Świętą oraz Mszę Świętą rocznicową naszych dzieci. Polecamy Bogu w modlitwie dzieci wraz z rodzinami.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP, które odprawiamy w niedziele i święta o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
  3. Zapraszamy małżeństwa do wspólnoty Domowego Kościoła, która jest jedną z gałęzi Ruchu Światło-Życie założonego przez Sługę Bożego Księdza Franciszka Blachnickiego. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w małych grupach, zwanych kręgami. Każdy krąg to od 4 do 7 par małżeńskich. Celem spotkań jest budowanie wspólnoty ludzi wierzących, wspólna modlitwa, pogłębianie prawd wiary oraz wprowadzanie ich w życie tak, aby budować jedność w małżeństwie i rodzinie. Zapisy prowadzimy do końca maja w kancelarii i zakrystii.
  4. Zapraszamy młodzież, która zgłosiła się na przygotowania do sakramentu bierzmowania na pierwsze spotkanie w sobotę 27 maja. Spotkanie zaczniemy Mszą Świętą o godzinie 18:00 a później porozmawiamy na temat istoty bierzmowania. Spotkanie zakończymy czasem na integrację.
  5. We wtorek po wieczornej Mszy Św. spotkania grupy biblijnej Abba.
  6. W przyszłym tygodniu nie będzie spotkania dla ministrantów.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy zatroszczyli się o wystrój naszego Kościoła. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dekorację i pomoc w przygotowanie uroczystości. Bóg zapłać za poświęcony czas, zaangażowanie, za złożone dary na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne

  1. Maksymilian Tadeusz Ziejewski, kawaler i Paulina Zagańczyk, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
  2. Bartłomiej Niezgoda, kawaler i Karolina Marta Chojnacka, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?