Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 24 maja 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 24 maja 2020 rok

  1. Przypominamy, że w naszym kościele mogą przebywać jednocześnie 32 osoby. We Mszy Św. można również uczestniczyć na zewnątrz kościoła. O godzinie 10.00 i 12.00 w niedziele Msze Św. są transmitowane na stronie internetowej (https://www.facebook.com/pg/Parafia-NSPJ-Warszawa-Ursus-337495636407311/posts/) naszej parafii. We Mszy Św. niedzielnej można uczestniczyć również w sobotę o godz. 18.00
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP, które odprawiamy w niedziele i święta o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św. Od piątku trwa nowenna do Ducha św.
  3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Zesłania Ducha Św.
  4. Tegoroczna pierwsza Komunia Św. zaplanowana na niedzielę 17 maja odbędzie się 27 września o godz. 10.00 Istnieje również możliwość, po wcześniejszym ustaleniu, indywidualnego przystąpienia dzieci do pierwszej Komunii Św. jeszcze przed wakacjami.
  5. Przypominamy o obowiązku przystąpienie do spowiedzi sakramentalnej i Komunii Świętej wielkanocnej. Okres, w którym obowiązuje Komunia Św. wielkanocna, obejmuje czas od Środy Popielcowej do Niedzieli Trójcy Świętej, czyli w bieżącym roku do 7 czerwca. W naszym kościele spowiadamy przez pół godziny przed każdą Mszą Św., również w dni powszednie.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wspomóżmy w ten sposób wydawnictwa katolickie, które przeżywają trudny czas.
  7. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiary na utrzymanie parafii dokonując przelewu bezpośrednio na nasze konto bankowe. Jesteśmy wdzięczni za każdą ofiarę.
  8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: