Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 29.05.2022 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 29.05.2022 rok

 1. Do wtorku zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP, które odprawiamy w niedziele i święta o godz. 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św. Od środy 01 czerwca będziemy odprawiać nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 2. W środę przed Mszą Św. wieczorną modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych, a o 18.00 Msza Św. w ich intencji.
 3. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 4. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00
 5. W sobotę jest pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 11.00 Wspólnota rodzinna Woda Życia, jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca, zaprasza na spotkanie z cyklu W rodzinie. W tym dniu wypada Wigilia Zesłania Ducha Świętego, dlatego chcemy się wspólnie modlić śpiewem uwielbiając Boga, prosząc o Ducha Świętego dla nas, dla naszych rodzin i naszej parafii. Spotkanie rozpocznie się, Mszą Św. o godzinie 18:00
 6. W przyszłą niedzielę, 5 czerwca, w ramach XV Święta Dziękczynienia, przeżywać będziemy ogólnopolskie dziękczynienie za beatyfikację Stefana Kard. Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej. W tym dniu w sposób szczególny wyrazimy nasze dziękczynienie Bogu za nowych błogosławionych. Będziemy również zbierać ofiary do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej.
 7. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 8. W sobotę 04.06 o godz. 9.00 zapraszamy na spotkanie dla ministrantów, natomiast na godzinę 10:00 zapraszamy chłopców z klas trzecich, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów, wraz z rodzicami.
 9. W przyszłą niedzielę o godz. 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe połączone z comiesięczną adoracją Najświętszego Sakramentu. W niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 18:00 będzie spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się obecnie do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 10. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii w 2023 r. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w czwarte niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 12. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
 13. W ostatnim czasie pożegnaliśmy naszego parafianina †Ryszarda Kulińskiego. Polećmy jego i wszystkich bliskich nam zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

 

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?