Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zesłania Ducha Św. – 23 maja 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Zesłania Ducha Św. – 23 maja 2021 r.

  1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny. Od jutra rozpoczynamy w liturgii okres zwykły. Dzisiaj o godz. 13.30 odbędzie się rocznica I Komunii Św. Powierzamy Bogu w modlitwie dzieci i ich rodziny.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP, które odprawiamy w niedziele i święta o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
  3. W poniedziałek wypada święto NMP Matki Kościoła, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  4. Przypominamy o obowiązku przystąpienie do spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej, czyli od Środy Popielcowej do Niedzieli Trójcy Świętej, w tym roku do 30 maja. Spowiedź należy odbyć nawet jeśli w czasie epidemii wyrażaliśmy doskonały żal oczyszczający z grzechów ciężkich. W naszym kościele spowiadamy przez pół godziny przed każdą Mszą Św., również w dni powszednie.
  5. Rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowanie dla młodzieży z klas VIII szkoły podstawowej. Zgłoszenia przyjmuje ks. Paweł.
  6. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  7. W sobotę 29.05 nie będzie spotkania dla ministrantów.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: