Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, 05.06.2022 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, 05.06.2022 rok

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy w niedziele i święta o godz. 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
 2. Dzisiaj o godz. 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe połączone z comiesięczną adoracją Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej o godzinie 18:00 spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się obecnie do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 3. Dzisiaj w ramach XV Święta Dziękczynienia, przeżywamy ogólnopolskie dziękczynienie za beatyfikację Stefana Kard. Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej. Po każdej Mszy Św. zbieramy ofiary do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej.
 4. W poniedziałek obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, w czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 5. Przypominamy o obowiązku przystąpienie do spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej. Termin w tym roku mija za tydzień, w Niedzielę Trójcy Świętej. W naszym kościele spowiadamy przez pół godziny przed każdą Mszą Św., również w dni powszednie.
 6. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 7. W sobotę 11.06 nie będzie spotkania dla ministrantów.
 8. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii w 2023 r. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w czwarte niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
 11. W ostatnim czasie pożegnaliśmy naszą parafiankę †Mariannę Sobiecka. Polećmy ją i wszystkich bliskich nam zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

 

 

Please follow and like us: