Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 20 maja 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 20 maja 2018 rok

  1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy I Komunię Świętą oraz Mszę Świętą rocznicową naszych dzieci. Polecamy Bogu w modlitwie dzieci wraz z rodzinami.
  2. Przypominamy, że nabożeństwa majowe ku czci NMP, odprawiamy w niedziele o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św. Zapraszamy do modlitwy.
  3. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny i wielkanocnej Komunii św. Od jutra rozpoczynamy w liturgii okres zwykły. Dzisiaj zapraszamy na adorację uwielbienia i dziękczynienia po wieczornej Mszy Św. o godz. 18. Adorację poprowadzą wspólnoty Domowego Kościoła.
  4. W poniedziałek obchodzimy Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, w czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W sobotę 26 maja przypada również Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie.
  5. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  6. W sobotę będą zebrania dla ministrantów młodszych o godz. 9.00 i starszych o godz. 10.00
  7. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zatroszczyli się o wystrój naszego Kościoła. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za udekorowanie Kościoła i pomoc w przygotowanie uroczystości. Bóg zapłać za poświęcony czas i zaangażowanie, za dary serca oraz zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?