Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 9 czerwca 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 9 czerwca 2019 rok

  1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny i wielkanocnej Komunii św. Od jutra rozpoczynamy w liturgii okres zwykły.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy w dni powszednie po wieczornej Mszy Św., a w niedziele o 17.30
  3. W poniedziałek obchodzimy Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, w czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  4. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  5. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w czwarte niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
  6. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorie od 13 do 21 września na Święto Podwyższenia Krzyża Św. Przejazd w dwie strony z noclegiem na Węgrzech. Noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w Medjugorie. W programie również wypoczynek na Riwierze Makarskiej, wyjazd do Mostaru, Blagaju, nad wodospady Kravica oraz Tichaliny. Koszt Pielgrzymki 550 zł + 190 Euro. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
  7. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  8. W sobotę 15.06 będą zebrania dla ministrantów młodszych o godz. 9.00 i starszych o godz. 10.00
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne:

  1. Piotr Pyryt kawaler z Parafii św. Jakuba w Warszawie-Tarchominie i Monika Kiryluk panna z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

 

Please follow and like us: