Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, 09.04.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, 09.04.2023 r.

 

  1. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy pomagali w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia. Dziękujemy za przygotowanie wystroju naszej świątyni – budowę grobu Pańskiego i ciemnicy, za czuwanie przy Panu Jezusie, za oprawę liturgiczną i muzyczną nabożeństw i procesji rezurekcyjnej, za poprowadzenie drogi krzyżowej ulicami naszej parafii. Dziękujemy Policji za czuwanie nad bezpieczeństwem naszej procesji. Wszystkim, którzy swoją pracą i modlitwą przyczynili się do głębszego przeżywania tajemnic paschalnych bardzo dziękujemy.
  2. Dzisiaj Msze Św. odprawiane są o godzinie 6.00, 10.00, 12.00 i 18.00 Nie ma Mszy Św. o godzinie 8.00
  3. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Św. odprawiane będą jak w każdą niedzielę. Będzie zbierana ofiara do puszek przeznaczona na utrzymanie KUL-u.
  4. Przyszła niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne i koronkę do miłosierdzia Bożego. Jest to wyjątkowy czas, w którym możemy wyprosić wiele łask dla siebie i naszych bliskich. Pan Jezus powiedział do św. Faustyny: Dusze, które odmawiać będą tę koronkę, miłosierdzie Moje ogarnie ich w życiu, a szczególnie w śmierci godzinie.
  5. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  6. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie dla ministrantów.
  7. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. W Poniedziałek Wielkanocny 10.04 o godz. 12.00 odprawiona będzie Msza Św. za te osoby i za ich rodziny oraz za dobroczyńców. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?