Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 12 kwietnia 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 12 kwietnia 2020 rok

  1. Z okazji Uroczystości Zmartwychwstania Pana Jezusa wszystkim parafianom składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Jezus obdarowuje wszystkich potrzebnymi łaskami, dodaje nadziei w trudnym czasie, zachowuje w zdrowiu, umacnia wiarę, nadzieję i miłość.
  2. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy pomagali w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia. Dziękujemy za przygotowanie wystroju naszej świątyni – budowę grobu Pańskiego. Wszystkim, którzy swoją pracą i modlitwą przyczynili się do głębszego przeżywania tajemnic paschalnych bardzo dziękujemy.
  3. W niedzielę Msze Św. odprawiane są o godzinie 6.00, 10.00, 12.00 i 18.00 Nie ma Mszy Św. o godzinie 8.00. Msze Św. o godzinie 6.00 i 10.00 będą transmitowane na stronie internetowej (facebook) naszej parafii.
  4. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Św. odprawiane będą jak w każdą niedzielę. Transmitowane będą Msze Św. o godzinie 10.00 i 12.00
  5. Przyszła niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego. Przypominamy, że w naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest koronka do miłosierdzia Bożego. Pan Jezus powiedział do św. Faustyny: Dusze, które odmawiać będą tę koronkę, miłosierdzie Moje ogarnie ich w życiu, a szczególnie w śmierci godzinie.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiary na utrzymanie parafii dokonując przelewu bezpośrednio na nasze konto bankowe.
  7. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. W Poniedziałek Wielkanocny 13.04 o godz. 12.00 odprawiona będzie Msza Św. za te osoby i za ich rodziny oraz za dobroczyńców. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: