Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, 17.04.2022 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, 17.04.2022 rok

 1. Z okazji Uroczystości Zmartwychwstania Pana Jezusa wszystkim parafianom i gościom składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Jezus obdarowuje wszystkich potrzebnymi łaskami, napełnia radością i pokojem, zachowuje w zdrowiu, umacnia wiarę, nadzieję i miłość.
 2. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia. Dziękujemy za przygotowanie wystroju naszej świątyni – budowę grobu Pańskiego i ciemnicy, za oprawę liturgiczną i muzyczną nabożeństw i procesji rezurekcyjnej. Wszystkim, którzy swoją pracą i modlitwą przyczynili się do głębszego przeżywania tajemnic paschalnych bardzo dziękujemy.
 3. Dzisiaj Msze Św. odprawiane są o godzinie 6.00, 10.00, 12.00 i 18.00 Nie ma Mszy Św. o godzinie 8.00.
 4. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Św. odprawione będą jak w każdą niedzielę.
 5. Przyszła niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne i koronkę do miłosierdzia Bożego. Jest to wyjątkowy czas, w którym możemy wyprosić wiele łask dla siebie i naszych bliskich. W tym dniu (24 kwietnia br.) o godz. 15.00 w Parku Moczydło w Warszawie na Woli (u zbiegu ulic Górczewskiej i Deotymy) przy figurze Jezusa Miłosiernego zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Kardynała Kazimierza Nycza, poprzedzona odmówieniem koronki do Miłosierdzia Bożego.
 6. W przyszłą niedzielę 24 kwietnia o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
 7. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 8. W sobotę 23.04 o godz. 9.00 spotkanie dla ministrantów.
 9. Wraz z biurem pielgrzymkowym Gospatour organizujemy pielgrzymkę autokarową do Medjugorie od 5 do 13 maja. Przejazd w dwie strony autokarem. Noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w Medjugorie. Koszt Pielgrzymki 550 zł + 180 Euro. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
 10. Taca zebrana w ostatnią niedzielę przeznaczona jest na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. W poniedziałek wielkanocny o godz. 12.00 będzie odprawiona Msza św. za dbających o czystość i wystrój naszego kościoła, za dobroczyńców i za ich rodziny.

 

Zapowiedzi przedślubne:

 1. Marcin Parzyszek, kawaler z par. tut i Sonia Małgorzata Grad, panna z par. św. Anny w Piasecznie. Zapowiedź druga.

 

 

 

Please follow and like us: