Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, 31.03.2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, 31.03.2024 r.

 

 1. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy pomagali w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia. Dziękujemy za przygotowanie wystroju naszej świątyni – budowę grobu Pańskiego i ciemnicy, za czuwanie przy Panu Jezusie, za oprawę liturgiczną i muzyczną nabożeństw i procesji rezurekcyjnej, za poprowadzenie drogi krzyżowej ulicami naszej parafii. Wszystkim, którzy swoją pracą i modlitwą przyczynili się do głębszego przeżywania tajemnic paschalnych bardzo dziękujemy.
 2. Dzisiaj Msze Św. odprawiane są o godzinie 6.00, 10.00, 12.00 i 18.00 Nie ma Mszy Św. o godzinie 8.00
 3. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Św. odprawiane będą jak w każdą niedzielę. Będzie zbierana ofiara do puszek przeznaczona na utrzymanie KUL-u.
 4. Przyszła niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne i koronkę do miłosierdzia Bożego. Jest to wyjątkowy czas, w którym możemy wyprosić wiele łask dla siebie i naszych bliskich.
 5. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 6. W środę o 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych, o 18.00 Msza Św. w ich intencji.
 7. W najbliższy czwartek nie będzie nabożeństwa Godziny Świętej, a w sobotę nie będzie nabożeństwa fatimskiego.
 8. W piątek jest pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od 9.30. Spowiedź od godz. 17.00
 9. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, oraz nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
 10. Wierni z naszej parafii rozpoczynają nowennę pompejańską w intencji naszej Ojczyzny. Osoby chętne do włączenia się we wspólną modlitwę zapraszamy w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Św. na spotkanie informacyjne, podczas którego rozpoczniemy pierwszy wspólny różaniec.
 11. Nasza parafia i Ruch Rodzin Nazaretańskich organizują pielgrzymkę do Markowej, wsi związanej z bł. rodziną Ulmów, 24-25 maja, z noclegiem w Sanoku. Przewidywany koszt z wyżywieniem to ok. 480 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.
 12. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie dla ministrantów.
 13. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Dzisiaj o godz. 12.00 odprawiona będzie Msza Św. za te osoby i za ich rodziny oraz za dobroczyńców. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?