Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 4 kwietnia 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 4 kwietnia 2021 rok

  1. Z okazji Uroczystości Zmartwychwstania Pana Jezusa wszystkim parafianom i gościom składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Jezus obdarowuje wszystkich potrzebnymi łaskami, napełnia radością i pokojem, zachowuje w zdrowiu, umacnia wiarę, nadzieję i miłość.
  2. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy pomagali w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia. Dziękujemy za przygotowanie wystroju naszej świątyni – budowę grobu Pańskiego i ciemnicy, za czuwanie przy Panu Jezusie, za oprawę liturgiczną i muzyczną nabożeństw i procesji rezurekcyjnej. Wszystkim, którzy swoją pracą i modlitwą przyczynili się do głębszego przeżywania tajemnic paschalnych bardzo dziękujemy.
  3. Dzisiaj Msze Św. odprawiane są o godzinie 6.00, 10.00, 12.00 i 18.00 Nie ma Mszy Św. o godzinie 8.00. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Św. odprawiane będą jak w każdą niedzielę. Spotkanie wspólnoty Żywego Różańca w Poniedziałek Wielkanocny o 17.15, a o 17.30 nabożeństwo adoracyjne.
  4. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  5. W środę 07.04 o godz. 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych a o 18.00 Msza Św. w ich intencji.
  6. Przyszła niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne i koronkę do miłosierdzia Bożego. Jest to wyjątkowy czas, w którym możemy wyprosić wiele łask dla siebie i naszych bliskich. Pan Jezus powiedział do św. Faustyny: Dusze, które odmawiać będą tę koronkę, miłosierdzie Moje ogarnie ich w życiu, a szczególnie w śmierci godzinie.
  7. W sobotę 10.04 o godz. 10.00 będzie spotkanie dla ministrantów.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dbającym o wystrój i czystość naszej świątyni. W Poniedziałek Wielkanocny 05.04 o godz. 12.00 odprawiona będzie Msza Św. za te osoby i za ich rodziny oraz za dobroczyńców. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: