Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela wielkanocna, 07.05.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela wielkanocna, 07.05.2023 r.

 

   1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP, które odprawiamy w niedziele i święta o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
   2. Dzisiaj o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a po nim nabożeństwo majowe.
   3. W poniedziałek 8 maja Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. W sobotę 13.05. Uroczystość NMP Łaskawej, głównej Patronki Stolicy.
   4. We wtorek po wieczornej Mszy Św. spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy chętnych do rozważania Słowa Bożego.
   5. Rozpoczynamy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży z obecnych klas VIII szkoły podstawowej oraz dla licealistów, którzy jeszcze nie przystąpili do tego sakramentu. Zgłoszenia przyjmuje ks. Karol.
   6. Zapraszamy na jednodniowe rekolekcje poświęcone fundamentom wiary, które odbędą się 13 maja w godzinach od 10:00 do 17:30. Chcemy wspólnie na nowo odkrywać relację z Bogiem, sobą samym i bliźnimi oraz dzielić się nawzajem wiarą i doświadczeniem jej przeżywania. Po rekolekcjach zapraszamy na comiesięczne uwielbienie „W Rodzinie”. Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisy u ks. Karola lub pisząc na adres e-mail: kontakt@eliasz.waw.pl
   7. Spotkanie dla ministrantów będzie w sobotę 13.05 o godzinie 9:00
   8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

   Zapowiedzi przedślubne

   1. Jakub Andrzej Borkowski, kawaler z par. tut. i Katarzyna Laufer, panna z par. tut. Zapowiedź pierwsza.
   2. Kamil Stanisław Wiśniewski, kawaler z par. Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie, Sylwia Magdalena Koprowska, panna z par. tut. Zapowiedź pierwsza.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?