Ogłoszenia duszpasterskie – V niedziela wielkanocna – 29 kwietnia 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – V niedziela wielkanocna – 29 kwietnia 2018 rok

 1. We wtorek 1 maja wspominamy św. Józefa, rzemieślnika. Od tego dnia rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci NMP, które będą odprawiane w niedziele o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
 2. W czwartek 3 maja uroczystość NMP Królowej Polski, rocznica uchwalenia konstytucji 3 maja 1791 r., święto narodowe. Msze Św. będą odprawiane według porządku niedzielnego.
 3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 4. W środę o 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych, a o 18.00 Msza Św. w ich intencji.
 5. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 6. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00
 7. Kard. Kazimierz Nycz udziela dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 4 maja, w czasie tzw. długiego weekendu na terenie Archidiecezji Warszawskiej.
 8. W sobotę jest pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 11.00 Będzie Msza św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
 9. W sobotę będą zebrania dla ministrantów młodszych o godz. 9.00 i starszych o godz. 10.00
 10. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a potem adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z nabożeństwem majowym.
 11. Zakończyliśmy malowanie naszego kościoła i pomieszczeń duszpasterskich. Bóg zapłać za ofiary złożone na inwestycje parafialne.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 13. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne:

 1. Mateusz Andrzejczak kawaler i Magdalena Miecznikowska panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
 2. Igor Józef Więckowski kawaler z parafii tutejszej i Anna Engel panna z parafii NMP Królowej Polski w Tomaszowie Mazowieckim. Zapowiedź druga.
Please follow and like us: