Ogłoszenia duszpasterskie – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 02.04.2017r.

Ogłoszenia duszpasterskie – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 02.04.2017r.

 1. Dzisiaj:

– o godz. 16.45 spotkanie wspólnoty ŻYWEGO RÓŻAŃCA,
po Mszy wieczornej spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

 1. We wtorek po mszy wieczornej spotkanie grupy biblijnej Abba.
 2. W Środę o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe, a o godz. 18.00 Msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach.
 3. Włączmy się w przeżywanie Wielkiego Postu poprzez udział w nabożeństwach: w piątek Drogi Krzyżowej po Mszy wieczornej, a w niedzielę w Gorzkich Żalach o godz. 17.00. Najbliższą Drogę Krzyżową poprowadzi wspólnota Domowego Kościoła.
  Najbliższy piątek to także I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.00.
 4. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na początku każdej Mszy świętej. Po Mszy o godz. 12 odbędzie się konkurs palm wielkanocnych zorganizowany przez wspólnotę Bem Awenturados.
 5. Za tydzień w niedzielę zapraszamy także na Kiermasz Wielkanocny, który się odbędzie po Mszach o godz. 10, 12 i 18. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na fundusz wyjazdowy do Panamy.
 6. W tym roku w naszej wspólnocie parafialnej nie będzie rekolekcji wielkopostnych. Będzie tylko dzień skupienia połączony ze spowiedzią wielkanocną, który przeżyjemy w Wielki Poniedziałek. Msze w tym dniu o godz.10.00 i 18.00, a przed mszą spowiedź.
 7. W Wielki Czwartek wspólnota Bem Awenturados zaprasza na Godzinę Święta przy Ciemnicy. Czuwanie rozpocznie się o godz. 23.00 i potrwa do godz. 24.00.
 8. Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Imienia Jezus zapraszają do przedszkola przy ul. Kaczorowskiej 3 w dzieci w wieku 2,5 roku; 3; 4; 5 lat. Są wolne miejsca na rok szkolny 2017/2008. Szczegółowe informacje są wywieszone w gablocie na plakacie i na ulotkach w kościele.
 9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej
 10. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która jest odmawiana każdego dnia o godz. 15.00 obrazem Jezusa Miłosiernego.
 11. Serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.
 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa opieki Matki Bożej. Pamiętajmy w modlitwie o ludziach chorych i cierpiących.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?