Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkiego Postu, 03.04.2022 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Wielkiego Postu, 03.04.2022 rok

  1. Dzisiaj o godzinie 17.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, o 17.15 Gorzkie żale.
  2. W czasie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki po Mszy Św. wieczornej oraz nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o godzinie 17.15 Dziękujemy kandydatom do bierzmowania za przygotowanie rozważań Drogi Krzyżowej w ostatni piątek.
  3. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. W czasie każdej Mszy Św. poświęcenie palm, a po Mszy Św. o godz. 12.00 konkurs z nagrodami na najbardziej oryginalną, największą i najładniejszą palmę.
  4. We wtorek nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
  5. Wraz z biurem pielgrzymkowym Gospatour organizujemy pielgrzymkę autokarową do Medjugorie od 5 do 13 maja. Przejazd w dwie strony autokarem. Noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w Medjugorie. Koszt Pielgrzymki 550 zł + 180 Euro. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
  6. W sobotę 09.04 o godz. 9.00 spotkanie dla ministrantów.
  7. Taca zbierana w przyszłym tygodniu przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne:

  1. Grzegorz Adam Fryjewicz, kawaler z par. Niepokalanego Serca NMP w Zakopanem i Anna Katarzyna Mackiewicz, panna z par. tut. Zapowiedź pierwsza.
  2. Arkadiusz Wichowicz, kawaler i Agnieszka Ewa Kędra, panna. Oboje z par. tut. Zapowiedź pierwsza.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?