Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkiego Postu, 17.03.2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Wielkiego Postu, 17.03.2024r.

 1. W czasie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy Św. wieczornej oraz nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę o godzinie 17.15 W przyszły tygodniu 22.03 droga krzyżowa przejdzie ulicami naszej parafii – Piastowską, Regulską, II Armii Wojska Polskiego i Kompanii Kordian.
 2. Dzisiaj o godz. 16.00 będzie Msza Św. i spotkanie dla rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św.
 3. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. W czasie każdej Mszy Św. poświęcenie palm, a po Mszy Św. o godz. 12.00 konkurs z nagrodami na najbardziej oryginalną, największą i najładniejszą palmę.
 4. We wtorek 19.03 wypada Uroczystość św. Józefa. Ks. Proboszcz z parafii św. Józefa w Ursusie zaprasza na uroczystości odpustowe na godz. 12.30 albo na 18.00 W naszym kościele Msze Św. jak w dzień powszedni.
 5. We wtorek po wieczornej Mszy Św. spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 6. W sobotę o godz. 9.00 będzie spotkanie dla ministrantów.
 7. Za tydzień, w niedzielę Palmową, wspólnota Bem Aventurados, schola i ministranci zapraszają na świąteczną kawiarenkę. Będzie można nabyć domowe ciasta, a przed Mszami Św. będzie również możliwość zakupienia palm wielkanocnych. Dochód z kawiarenki i sprzedaży palm będzie przeznaczony na wyjazd młodzieży z naszej parafii.
 8. Nasza parafia i Ruch Rodzin Nazaretańskich organizują pielgrzymkę do Markowej, wsi związanej z bł. rodziną Ulmów, 24-25 maja, z noclegiem w Sanoku. Przewidywany koszt z wyżywieniem to ok. 480 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.
 9. Prowadzimy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii, który rozpocznie się 6 kwietnia i będzie trwał cztery soboty (6, 13 , 20 i 27 kwietnia)  od 14.00 do 20.15 Szczegóły na stronie internetowej parafii. Zapisy oraz dodatkowe informacje można uzyskać drogą elektroniczną: narzeczeni.piastowska@wp.pl
 10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne:

 1. Dawid Tadeusz Gumkowski, kawaler z par. tut. i Milena Bożena Mućka panna z par. Przemienienia Pańskiego w Łukowie. Zapowiedź pierwsza.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?