Ogłoszenia duszpasterskie – V niedziela Wielkiego Postu – 18 marca 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – V niedziela Wielkiego Postu – 18 marca 2018 rok

 1. Przypominamy, że w czasie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy Św. wieczornej oraz nabożeństwa Gorzkich Żali w każdą niedzielę o godzinie 17.00 Drogę Krzyżową w najbliższy piątek poprowadzą szafarze i lektorzy. Dziękujemy kandydatom do bierzmowania za przygotowanie i poprowadzenie Drogi Krzyżowej w ostatni piątek.
 2. W poniedziałek 19.03 obchodzimy uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP i patrona Kościoła powszechnego. Msze Św. w tym dniu według porządku dnia powszedniego.
 3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 4. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. W czasie każdej Mszy Św. poświęcenie palm, a po Mszy Św. o godz. 12.00 konkurs z nagrodami na najbardziej oryginalną, największą i najładniejszą palmę.
 5. W przyszłą niedzielę 25 marca o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.
 6. W sobotę będzie zebranie dla ministrantów młodszych i starszych o godz. 9.30
 7. Taca zebrana w zeszłym tygodniu przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która znajduje się przy bocznym wyjściu.
 9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
 10. Zapowiedzi przedślubne:
 11. Michał Filip Franiewski, kawaler z parafii tutejszej i Agata Marta Kowalczyk, panna z parafii św. Klemensa w Zawoi. Zapowiedź druga.
 12. Rafał Adam Bednarski, kawaler i Anna Agnieszka Kisiel, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?