Ogłoszenia duszpasterskie – V niedziela Wielkiego Postu – 21 marca 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V niedziela Wielkiego Postu – 21 marca 2021 rok

 1. Przypominamy, że w czasie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy Św. wieczornej oraz nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę o godzinie 17.15 Dziękujemy kandydatom do bierzmowania za poprowadzenie Drogi Krzyżowej w ostatni piątek.
 2. Dzisiaj o godz. 16.00 spotkanie dla rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św.
 3. W czwartek 25.03 wypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia. Podczas wieczornej Mszy Św. będzie możliwość włączenia się do duchowej adopcji dziecka poczętego.
 4. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. W czasie każdej Mszy Św. poświęcenie palm, a po Mszy Św. o godz. 12.00 konkurs z nagrodami na najbardziej oryginalną, największą i najładniejszą palmę.
 5. W tym tygodniu nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
 6. W sobotę 27.03 o godz. 9.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 8. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dbającym o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne

 1. Wiktor Madejczyk, kawaler z parafii Matki Bożej Fatimskiej w Warszawie i Karolina Kraska, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
 2. Michał Ręczkowski, kawaler i Ewelina Jagielska, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

 

Zapowiedzi przedślubne

 1. Wiktor Madejczyk, kawaler z parafii Matki Bożej Fatimskiej w Warszawie i Karolina Kraska, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?