Ogłoszenia duszpasterskie – V niedziela Wielkiego Postu, 26.03.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V niedziela Wielkiego Postu, 26.03.2023 r.

 

  1. Przypominamy, że w czasie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy Św. wieczornej oraz nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę o godzinie 17.15 W przyszły tygodniu 31.03 droga krzyżowa przejdzie ulicami naszej parafii – Piastowską, Krawczyka, Szarych Szeregów i Markerta. W Wielki Piątek droga krzyżowa odbędzie się w kościele.
  2. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  3. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. W czasie każdej Mszy Św. błogosławieństwo palm, a po Mszy Św. o godz. 12.00 konkurs z nagrodami na najbardziej oryginalną, największą i najładniejszą palmę.
  4. Za tydzień, w niedzielę Palmową, wspólnota Bem Aventurados, schola i ministranci zapraszają na świąteczną kawiarenkę. Będzie można nabyć domowe ciasta, napić się kawy i herbaty. Przed każdą Mszą Św. będzie również możliwość zakupienia palm wielkanocnych.
  5. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  6. W sobotę jest pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 11.00 Będzie Msza Św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
  7. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, o 17.15 Gorzkie żale.
  8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Przeczytaj również…