Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkiego Postu – 7 kwietnia 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkiego Postu – 7 kwietnia 2019 rok

 1. Przypominamy, że w czasie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy św. wieczornej oraz nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę o godzinie 17.15 Drogę Krzyżową w najbliższy piątek poprowadzi grupa biblijna Abba i Żywy Rózaniec. Dziękujemy wspólnotom Domowego Kościoła za przygotowanie i poprowadzenie Drogi Krzyżowej w ostatni piątek. W Wielki Piątek tradycyjnie po Liturgii Męki Pańskiej odprawimy Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii.
 2. Dzisiaj o godzinie 17.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, o 17.15 Gorzkie żale.
 3. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. W czasie każdej Mszy Św. poświęcenie palm, a po Mszy Św. o godz. 12.00 konkurs z nagrodami na najbardziej oryginalną, największą i najładniejszą palmę.
 4. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 5. Za tydzień, w niedzielę Palmową, wspólnota Bem Aventurados, schola i ministranci zapraszają na świąteczną kawiarenkę. Będzie można nabyć domowe ciasta, napić się kawy i herbaty. Przed Mszami Św. będzie również możliwość zakupienia palm wielkanocnych. Dochód z kawiarenki i sprzedaży palm będzie przeznaczony na wyjazd młodzieży z naszej parafii.
 6. Od ostatniej niedzieli mamy w naszym kościele relikwie św. Maksymiliana. W najbliższą sobotę po wieczornej Mszy Św. będzie nabożeństwo do św. Maksymiliana i możliwość adoracji jego relikwii.
 7. W sobotę 13.04 będą spotkania dla ministrantów. O godz. 9.00 wspólnie dla młodszych i dla starszych.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która znajduje się przy bocznym wyjściu.
 9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne:

 1. Adam Grzegorz Wójcik, kawaler i Katarzyna Urszula Kawka, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
 2. Michał Wawszczak, kawaler i Aleksandra Goluch, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?