Ogłoszenia duszpasterskie – V NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.02.2017r.

Ogłoszenia duszpasterskie – V NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.02.2017r.

 1. W dniu dzisiejszym o godz. 17.00 spotkanie ŻYWEGO RÓŻAŃCA a po nim comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu zapraszamy.
 2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św .męczennika Pawła Miki i jego Towarzyszy , w piątek św. Scholastyki dziewicy.
 3. W sobotę 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego zatroszczmy się aby nasi chorzy mogli w tym dniu uczestniczyć we Mszy Św. i nie czuli się osamotnieni.
 4. W sobotę 11.02.br o godz.10,00 zapraszamy na zbiórkę ministrantów.
 5. Za tydzień w niedzielę po Mszy Św. wieczornej spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy.
 6. Wspólnota BEM AVENTURADOS zaprasza na Mszę Św. w intencji ojczyzny w następną niedzielę 12 lutego o godz.18,00.
 7. Serdecznie dziękujemy za miłe i serdeczne przyjęcie tym , których odwiedziliśmy z wizytą duszpasterską w ubiegłym tygodniu.
 8. Kontynuujemy Wizytę Duszpasterską.
 9. W tym tygodniu od godz. 16.30 z kapłańskim błogosławieństwem pragniemy odwiedzić mieszkańców następujących ulic: w poniedziałek Kuźnicy Kołłątajowskiej 17-38a   wtorek  ul.Kuźnicy Kołłątajowskiej 39-65 . środa Górna Droga 2,4,czwartek Górna Droga 6,8 piątek Górna Droga 10, sobota Górna Droga 12, 14.
 10. W następnej kolejności planujemy odwiedzić mieszkańców ul. Bodycha 112,120. Mieszkańców naszej parafii ,którzy pragną przyjąć kapłana z kolędowym błogosławieństwem a nie mogli tego uczynić w proponowanym terminie prosimy o zgłoszenia indywidualne. Można to uczynić bezpośrednio u kapłana lub piszą na adres email: parafia @nspj.
 11. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, w Niedzieli jest bardzo interesujący artykuł o wolontariuszce Helenie Kmieć zamordowanej w Boliwii.
 12. Zapraszamy na  Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która jest odmawiana codziennie o godz.15,00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego
 13. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej  oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
 14. Tradycyjnie dziękujemy serdecznie wszystkim dbającym o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.
 15. Zapraszamy do polubienia strony parafii na facebook – Parafia NSPJ Warszawa- Ursus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?