Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła 07.02.2016r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

V Niedziela Zwykła 07.02.2016r.

  1. W dniu dzisiejszym zapraszamy o godz. 17,00 na Żywy Różaniec a o godz.17,30 na comiesięczną adorację Najświętszego Sakramentu.

2.W tym tygodniu rozpocznie się OKRES WIELKIEGO POSTU – Środą Popielcową

zapraszamy na Msze. Św. o godz. 7.00, 10.00, 18.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

  1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę Krzyżową w każdy piątek po Mszy Św. wieczornej.
  2. W każdą niedzielę Wielkiego Postu odprawiane będą GORZKIE ŻALE z nauką pasyjną o godz.17,00.
  3. Trwają ferie zimowe wszystkim wypoczywającym i gościom życzymy wspaniałych wrażeń, miłego wypoczynku a powracającym pod koniec tygodnia do domów bezpiecznego powrotu.
  4. Na okres ferii zimowych zawieszamy wizytę duszpasterską .Po feriach zimowych planujemy odwiedzić mieszkańców ulic : Regulska w Ursusie, Michałowicza, Piskorska, Wysoczyńska, Prażmowska .Mieszkańców osiedla Górna Droga jak i nowo wybudowanych domów prosimy o zgłoszenie chęci przyjęcia kapłana z kolędowym błogosławieństwem , można to uczynić bezpośrednio lub pisząc na adres email : parafia@nspj.pl.
  5. Serdecznie dziękujemy wszystkim ,którzy brali udział w demontażu dekoracji Bóg zapłać.

8.Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa , opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych . Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.

  1. W przyszłą niedzielę 14.02.2016r. zapraszamy na godz. 19,00 wolontariuszy i wszystkie osoby chętne do pomocy w Światowych Dniach Młodzieży.
  2. Od 29 stycznia 2016r w polskich kinach można oglądać film „ Bernadetta. Cud w Lourdes” to wyjątkowa produkcja o objawieniach maryjnych, które odmieniły życie tysięcy ludzi .Film został nagrodzony na festiwalu Filmów Religijnych w Rzymie. Zachęcamy do wybrania się do warszawskich kin : Atlantic, Kinoteka, Luna lub Wisła.
  3. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.
Please follow and like us: